top of page

На що звернути увагу при

примірки нової пари черевиків

Черевики для фігурного катання Edea особливі: зручні, щільно облягаючі стопи, але без точок тиску.
Вони забезпечують бічну підтримку та свободу рухів завдяки гнучкості язика. Вони утримують п'яти у правильному положенні, що дозволяє ступням залишатися нерухомими. Відчуттям черевика Edea відрізняється від інших черевиків для фігурного катання, тому примірка вимагає часу.

Отже ... почнемо!

*** Міряти черевики необхідно на м'якому килимі, щоб не залишати слідів на підошві.

*** Якщо ви використовуєте ортопедичні устілки, потрібно вставити їх у нову пару, але тільки в тому випадку, якщо вони мають правильний розмір.
1.⁠ ⁠Вставте ногу в черевик і стукніть підбором об підлогу, щоб п'ята зафіксувалася в правильному положенні.
 2.⁠ ⁠Зашнуруйте черевик: туго на підйомі та слабше на щиколотці (див. рекомендації Edea щодо шнурівки).
 3.⁠ ⁠Зробіть кілька кроків, щоб внутрішнє набивання адаптувалося під ваші стопи.
 
Після адаптації спробуйте такі вправи:
 
•⁠  ⁠Розставивши ноги на ширині плечей, перенесіть вагу на кінчики пальців ніг, ніби ви тягнетеся до чогось високого. Повторіть кілька разів. П'ята та ступня майже не повинні рухатися.
 
    ⁃    Кілька разів сядьте на кожній нозі. П'ятка має бути зафіксована, а пальці ніг – вільні. При правильному шнурівці ви повинні почуватися вільно в щиколотці, інакше перешнуруйте черевики.
 
•⁠  ⁠Стоячи на одній нозі, спробуйте перенести вагу на внутрішнє та зовнішнє ребро, спробуйте перейти з одного ребра на інше. Усередині черевика має бути мінімальний рух стопи. Чим міцніше зафіксована стопа, тим більший контроль у вас.
 
Рухи стопи всередині черевика під час цих вправ мають бути мінімальними. Надмірна рухливість стопи може вказувати на те, що взуття занадто велике або неправильно підібрано повноту черевика.
bottom of page